مشاوره سربازي
وبلاگي در راستاي مشاوره سربازي

Astore نوشت : " وقتي نيروهاي طبيعي و تاريخي ثابت مي‌كنند كه اين كره زمين گرم خواهد شد ، آن جوامع ديوارهايي مي‌سازند تا ديگران را بيرون نگه دارند ، آن ترس بيش از هر انگيزه ديگري تصميم‌گيري انسان را تحريك مي‌كند - - آمريكايي‌ها تكنولوژي را مقصر مي‌دانند و براي جايگزيني به اطراف نگاه مي‌كنند .
حتي اگر اين به معناي نگاه كردن به گذشته در يك هواپيماي نمونه اوليه پايه‌ريزي شده و تجسم ديگري است كه در آن هواپيما در حال پرواز است … و احتمالا ً تمام دنيا را براي بهتر تغيير داده‌است .
ايالات‌متحده تحريم‌هاي بيشتري بر روي روسيه بر روي اوكراين مي‌زند : خزانه‌داري
Doina Chiacu ، سوزان Heavey
قرائت ۳ مين
واشنگتن ( رويترز ) - ايالات‌متحده ، كانادا و اتحاديه اروپا روز جمعه تحريم‌هاي خود را بر ضد اوكراين از جمله حمله سال ۲۰۱۸ به كشتي‌هاي اوكرايني ، الحاق كريمه و فعاليت‌هاي اوكراين در شرق اوكراين ، اعمال كردند .
خزانه‌داري آمريكا در بيانيه‌اي اعلام كرد كه وزارت خزانه‌داري آمريكا اعلام كرده‌است كه چهار عضو خدمات امنيت فدرال روسيه را به خاطر دخالت در درگيري دريايي در تنگه Kerch در ارتباط با درياهاي سياه و Avov نزديك كريمه هدف قرار داده‌است .

خدمات سرزمين اشراف شكاف رنج جزيره


كانادا تحريم‌هايي را عليه ۱۱۴ نفر و ۱۵ نهاد در واكنش به اقدام نظامي روسيه عليه كشتي‌هاي اوكرايني اعمال كرد ، در حالي كه اتحاديه اروپا ۸ روسي ديگر را در طول پايگاه تصويب كرد . اتحاديه اروپا اعلام كرد كه تحريم‌ها عليه مقامات رسمي امنيتي و فرماندهان نظامي متهم به جلوگيري از رسيدن كشتي‌هاي اوكرايني به بندر است.
استيون Mnuchin ، دبير خزانه‌داري ايالات‌متحده ، گفت : " ايالات‌متحده و شركاي our به روسيه اجازه نخواهند داد كه ادامه تهاجم روسيه عليه اوكراين بدون كنترل ادامه يابد . "
وي افزود : " اين اقدام مشترك با شركاي ما در اتحاديه اروپا و كانادا ، تعهد مشترك ما براي اعمال تحريم‌هاي هدفمند و هدفمند در واكنش به تلاش‌هاي كرملين براي ناديده گرفتن هنجارهاي بين‌المللي و تضعيف حاكميت و تماميت ارضي اوكراين را تقويت مي‌كند ."
در بيانيه وزارت خزانه‌داري آمريكا ، شش شركت دفاع روسيه كه در كريمه فعال هستند را هدف قرار مي‌دهد . اين بيانيه مي‌گويد : " بسياري از آن‌ها از دارايي‌هاي دولتي اوكراين استفاده كردند تا خدمات ارتش روسيه را در طول الحاق ۲۰۱۴ كريمه به ارتش روسيه تامين كنند .
خزانه‌داري نيز تحريم‌هايي را بر دو جدايي‌طلب اوكراين اعمال كرد تا از " انتخابات دولت جدايي‌طلب غيرقانوني " در شرق اوكراين حمايت كنند .
ماه نوامبر گذشته ، نيروي دريايي روسيه ۲۴ ملوان اوكرايني و vessels را در تنگه Kerch دستگير كرد كه درياي سياه و آزوف را به هم پيوند مي‌دهد .
ايالات‌متحده ، كانادا و اتحاديه اروپا بار ديگر براي آزاد كردن ملوانان به مسكو فشار آوردند .
كلمه به كلمه : نيوزيلند تروريسم را محكوم مي‌كنيم .
او گفت : " كانادا و هم پيمانانش در حمايت ما از حاكميت و تماميت ارضي اوكراين راسخ هستند . Chrystia freeland ، وزير امور خارجه كانادا ، گفت : " تحريكات روسيه در تنگه Kerch و تهاجم غير قانوني آن و اشغال مداوم كريمه بدون كنترل باقي نخواهد ماند ."
وزارت امور خارجه ايالات‌متحده ، حمله روسيه را به افزايش خطرناك و تخطي از قوانين بين‌المللي خواند .
رابرت Palladino ، سخنگوي وزارت امور خارجه ، گفت : " پيام به روسيه روشن است - جامعه بين‌المللي در حالي كه روسيه همچنان به نقض هنجارهاي بين‌المللي و قوانين بين‌المللي ادامه مي‌دهد ، در تلاش‌هاي خود براي مقابله با تهاجم روسيه متحد باقي نخواهد ماند ."
ايالات‌متحده صدور ويزا به اعضاي شوراي بين‌المللي كريكت در تحقيق درباره سربازان آمريكايي در افغانستان را انكار مي‌كند
خبرگزاري فرانسه / برندان نيومن
مايك Pompeo ، وزير امور خارجه ايالات‌متحده آمريكا، گفت كه واشنگتن براي برداشتن گام‌هاي بيشتر از جمله تحريم‌هاي اقتصادي آماده است ، اگر شوراي بين‌المللي كريكت با تحقيق و تحقيق درباره پرسنل ايالات‌متحده و ايالات‌متحده پيش برود .
ايالات‌متحده در روز جمعه اعلام كرد كه صدور ويزا به اعضاي دادگاه جنايي بين‌الملل كه در تحقيق درباره اقدامات نيروهاي آمريكايي در افغانستان يا كشورهاي ديگر دخيل بوده‌است را انكار خواهد كرد .

منبع سايت

اساسا هفته سرد دقيقه استقبال از قانون جديد كسري خدمت ايثارگري منابع آزمون نظام مهندسي - ارديبهشت 97
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۱۳:۲۹ ] [ فهيمه ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 2
همه : 0
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب