مشاوره سربازي
وبلاگي در راستاي مشاوره سربازي

چگونه پيمانكاران كشته شدند
در عراق چه شكلي بود ? از نمونه ما از جنگ شركت , بيشتر استقرارهاي آن‌ها كوتاه بود , بين يك هفته تا يك ماه . بسياري از پيمانكاران آن را به عنوان يك شغل موقت در نظر گرفتند .
بيشتر آن‌ها در نمونه ما در امنيت كار مي‌كردند . در واقع , اين پيمانكاران به احتمال زياد توسط اقدام دشمن نسبت به اعضاي سرويس آمريكايي كه در كنار آن‌ها كار مي‌كردند , كشته شدند .
البته همه اعضاي نمونه ما مرده‌اند . پيمانكاران با خطر مرگ در مكان‌هاي مختلف نسبت به اعضاي سرويس مواجه شدند . بسياري از آن‌ها در بغداد يا در جاده‌ها كشته شدند .
اين امر منطقي به نظر مي‌رسد , با توجه به اينكه پيمانكاران اغلب فاقد پوشش محافظ حمايتي از ساير واحدها هستند . در صورت مواجهه با تهديدات غيرمنتظره , حمايت آن‌ها كم‌تر سازمان‌يافته و موثر بود . آن‌ها همچنين به طور معمول به انواع مختلف ماموريت محول شده بودند: كار جنگي كم‌تر , و تداركات بيشتر , نگهداري و يا نوع امنيتي . اين نوع از ماموريت‌ها - به عنوان مثال , هدايت كاميون‌هاي تامين به داخل و از يك پايگاه - كم‌تر مورد حفاظت و حفاظت از آن‌ها است .

معاهده ميزبان مراكز حيوانات ادعا دقيقه جولاي


تقويت بحث
براي تصميم‌گيري آگاهانه درباره اينكه چگونه و چگونه خصوصي تعهدات نظامي آينده را خصوصي كنيم, مردم حداقل به درك عمومي از افرادي نياز دارند كه موظف به طرح‌ريزي نيروهاي آمريكايي در خارج از كشور هستند .
جنگ شركت در درگيري‌هاي آينده قطعا ً شامل آمريكايي‌هايي خواهد بود كه در گذشته با افتخار به كشورشان خدمت مي‌كردند . زندگي آن‌ها نبايد به عنوان پيمانكاران جز سربازان , ملوانان , هوانوردان و نيروي دريايي ديده شود .
سهم ما در بحث مداوم در مورد پيمانكاران مهم است , اما متوسط است. نمونه ما كم‌تر از يك چهارم از كل جمعيت پيمانكاران نظامي است . مردم هنوز چيزي درباره پيمانكاران نظامي يا سازمان‌هاي وابسته به آن‌ها نمي‌دانند .
تنوع پيمانكاران در تجربه , آموزش و قابليت‌ها پهن بوده و بخوبي شناخته‌نشده است . بيشتر پيمانكاران جز كشورهاي غربي نيستند , بلكه از مليت‌هاي كشورهاي عراق و افغانستان هستند . بسياري از آن‌ها سربازان قديمي كشورهاي ديگر مانند پرو , كلمبيا , فيجي و اوگاندا هستند . برخي تجربه نهادي كم‌تر دارند , چرا كه اين صنعت سربازان سابق كودك را از سيرالئون و مبارزان چريكي سابق فارك , استخدام مي‌كند .
هنوز سوال‌هاي بسيار بزرگي وجود دارد . آيا پيمانكاران در دستيابي به اهداف سياسي كشور در خارج از كشور بهتر يا بدتر از اعضاي سرويس هستند ? آيا استفاده از آن‌ها موثر است و باعث مي‌شود بيشتر كاري كه آن‌ها مي‌كنند و كاهش آن نواحي كه به طور كوتاه سقوط مي‌كنند را كاهش دهد ? پيامدهاي ناخواسته اتكاي به پيمانكاران از نظر حقوق بشر , پيچيدگي قانوني , سو مديريت و پاسخگويي چيست ?
شركت‌هاي خصوصي و امنيتي انگيزه واقعي براي تقسيم اين داده‌ها ندارند , اما منافع عمومي روشن است : مردم به آن نياز دارند .
جنگ ستارگان ريگان و نيروي فضايي ترامپ
رئيس‌جمهور آمريكا دونالد ترامپ با وجود اينكه پر زرق و برق است , توانايي بسيار بالايي براي تنظيم موضوعات كليدي دارد .
يك سال پيش , ترامپ ايده " نيروي فضايي " را به عنوان يك شاخه نظامي جديد در پنتاگون شناور كرد و اشاره كرد كه فضاي خارجي در روزه‌اي آينده به عرصه جديدي تبديل خواهد شد .
من معتقدم كه رقابت تكنولوژي چين و آمريكا كه به نام " جنگ تجارت " انجام مي‌شود , به زودي به حوزه فن‌آوري فضايي بسط پيدا مي‌كند , كه مرا به ياد برنامه " جنگ ستارگان " معروف رونالد ريگان , رهبر سابق آمريكا , در دوران جنگ سرد مي‌اندازد .
جنگ ستارگان , ابتكار دفاع استراتژيك ( sdi ) يك سيستم ضد موشك ضد موشك است كه توسط ريگان به منظور حفاظت خاك آمريكا از تهديدات بالقوه نظامي شوروي پيشين پيشنهاد شد .

منبع سايت

دستور جرم شب دريافت كارت ورود به جلسه آزمون دكتري 97 - نيمه متمركز ثبت نام آزمون تيزهوشان سال ۹۷-۹۸ شروع شد
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۳۶:۲۹ ] [ فهيمه ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 0
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب